basenydomowe.eu

Wanny z hydromasażem

Po wysiłku fizycznym odpocznij i zrelaksuj się w wannie Berndorf.

Firma Berndorf Bäderbau proponuje popularne wanny z masażem wodno-powietrznym, potocznie zwane „jacuzzi”. Dzięki wykonaniu konstrukcji ze stali nierdzewnej, uzyskujemy możliwość, zaprojektowania przeróżnych kształtów. Produkujemy wanny przystosowane do użytku nawet przez 14 osób jednocześnie.

Każda wanna Berndorf wyposażona jest w zintegrowany ze ścianą niecki masaż wodno-powietrzny. Dzięki temu dysze są w pełni schowane i w żaden sposób nie przeszkadzają w relaksie. 

W naszej ofercie znajdują się masaże pleców, pośladków oraz łydek. W centralnym punkcie wanny istnieje możliwość usytuowania gejzera, który da efekt bulgotania oraz poprawi cyrkulacje wody.

Ciekawym dodatkiem są także reflektory LED RGB. Oświetlenie to pozwala całkowicie zmienić atmosferę podczas kąpieli, nadając jej intymnego charakteru. W kwestii technicznej oferujemy wybór rodzaju przelewu wody:
– rynna przelewowa z rusztem,
– przelew skimmerowy,
– obniżona rynna tzn. przelew „Infnity.”

Każdy nasz klient otrzymuje produkt idealnie dopasowany do swoich potrzeb tak, by kąpiel w wannie Berndorf zawsze była prawdziwym relaksem.

Jeśli interesuje Cię więcej szczegółów na temat wanien ze stali nierdzewnej Berndorf, skontaktuj się z nami już dzisiaj, jesteśmy do Twojej dyspozycji!